Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Jak nauczyć się języka tureckiego?

Maks Sikora 2019-03-13 0 komentarzy
Jak nauczyć się języka tureckiego?

Nauka języka tureckiego dla każdego stanowi nie lada wyzwanie. Inny krąg kulturowy, inny źródłosłów, krótko mówiąc, nie ma aż tak wielu punktów zaczepienia jak w przypadku języków europejskich. Mało który Polak posługuje się płynnie językiem tureckim, ale właśnie dlatego jego nauka zdaje się tak opłacalna. Otwiera bowiem nowe perspektywy rozwoju, awansu, osiągania wielu korzyści na różnych polach.

Na stronie Centrum Języka i Kultury Tureckiej lisan.eu można się zapoznać z autorskim programem nauczania, który pozwala przyswoić język turecki na satysfakcjonującym poziomie nawet w kilka miesięcy intensywnej nauki. To odpowiedź na pytanie postawione w tytule: jak nauczyć się języka tureckiego?

Najlepiej z pomocą wykwalifikowanych specjalistów. Zajęcia Lisan opierają się o interakcje z dwoma mentorami, coachami językowymi – polskim lektorem oraz native speakerem. Pierwszy przybliża zasady gramatyczne i leksykalne, doskonale znając perspektywę osoby dopiero poznającej ten wymagający, obcobrzmiący język. Z kolei rozmowy z native speakerem pozwalają przekuć teorię na praktykę, stopniowo wchodzić w coraz głębsze dialogi, a także zbierać cenne wskazówki co do wymowy lub wyrażeń potocznych, pozasłownikowych, nieformalnych.

Nowoczesne metody i technologie gwarantują wysoką efektywność zajęć, które są podzielone na specjalne bloki dopasowane do poziomu zaawansowania. Znakomicie przygotowują do egzaminów, a także wykorzystania wiedzy w praktyce. Rozmowa w Turcji w języku jej mieszkańców, choć dziś może się wydawać abstrakcją, dzięki profesjonalnym lektorom i native speakerom staje się rzeczywistością.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!