Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Przemysłowe transportery

Ada Cieślak 2019-05-20 0 komentarzy
Przemysłowe transportery

Przenośniki taśmowe to urządzenia służące do transportu różnego rodzaju produktów i materiałów, które mają zastosowanie przede wszystkim w przedsiębiorstwach produkcyjnych.  Służą one do transportu detali o różnej charakterystyce m.in.: kartonów, skrzynek, części motoryzacyjnych, itp. Przemysłowe transportery mogą być także wykorzystywane do sortowania towarów. Ponadto świetnie nadają się do przenoszenia małych towarów o relatywnie niewielkiej masie.

Oferowane przez firmę Promag przenośniki taśmowe mają bardzo szerokie zastosowanie. W szczególności mogą służyć do transportu materiałów sypkich oraz ziarnistych. Transport surowca z wykorzystaniem przenośnika może odbywać się w sposób ciągły zarówno przy załadunku ręcznym, jak i mechanicznym.

Proponowany przenośnik taśmowy ma zastosowanie w wielu branżach, m.in. w:

  •     górnictwie,
  •     energetyce,
  •     hutnictwie,
  •     gospodarstwach rolnych,
  •     przemyśle spożywczym.

Przedsiębiorstwo dostosowuje urządzenia pod potrzeby konkretnego klienta, dlatego     przenośniki mogą mieć różne wymiary i kształty. Są one kompatybilne z innymi urządzeniami produkcyjnymi,  pakującymi, dzięki czemu firma nie ponosi strat z tytułu postojów.

Przenośniki są wykonane z trwałych i mocnych materiałów. Konstrukcja nośna wykonana jest ze stali cynkowanej galwanicznej lub ogniowej, a także z czarnej stali St3S pokrytej powłoką ochronną. Ponadto w szczególnych przypadkach do jego produkcji  może być wykorzystana stal kwasoodporna i nierdzewna. Urządzenia mogą być pomalowane na dowolny kolor przy zachowaniu obowiązujących norm bezpieczeństwa.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!