Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Academy Asseco – bogata oferta kursów IT

Kamil Kubiak 2022-11-25 0 komentarzy
Academy Asseco – bogata oferta kursów IT

Przedsiębiorstwo Asseco od lat zajmuje się przeprowadzaniem kursów z dziedziny nowych technologii. W ofercie znajdują się rozmaite szkolenia dotyczące zagadnień z dziedziny nowych technologii, od języków programowania, takich jak C++ i Java, aż po zaawansowane techniki administracji serwerami, takie jak technologia wirtualizacji (VMWare). Zajęcia są prowadzone przez ekspertów, którzy sprawnie przekazują zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę. Nie brakuje również propozycji dla osób, które chcą pełnić w danej organizacji funkcję zarządzającą.

Bazy danych i zarządzanie informacjami

Zarządzanie danymi to szeroki temat, który obejmuje wiele obszarów. Kursy prowadzone w tym zakresie poruszają takie zagadnienia jak:

  • Zarządzanie bazami i analiza danych.

  • Pozyskiwanie, przechowywanie, modelowanie i wizualizacja danych.

  • Cyber security.

Bezpieczeństwo w sieci

Na użytkowników Internetu czyha wiele niebezpieczeństw, dlatego dostawcy różnorodnych rozwiązań i platform stosują rozmaite zabezpieczenia przed malware oraz atakami hakerów. Solidne umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa mogą okazać się przydatne w poszerzaniu horyzontów zawodowych. Cała oferta została opisana na stronie internetowej Asseco Academy. Kursy są organizowane online, aby dostęp do nich mógł zyskać każdy uczestnik, bez względu na miejsce swojego zamieszkania.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!