Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Cięcie laserowe Toruń

Aurelia Sikora 2019-07-22 0 komentarzy
Cięcie laserowe Toruń

Usługi cięcia laserowego umożliwiają wycinanie detali o dowolnych kształtach i rozmiarach mieszczących się w obszarze roboczym 3000x1500 mm. Tego rodzaju usługi są wykonywane przez specjalistyczne firmy, które dysponują nowoczesnymi wycinarkami CNC 3D. Jedną z takich firm jest doświadczone przedsiębiorstwo MECHANIKA PRECYZYJNA z siedzibą w Toruniu.

Firma gwarantuje wysoką powtarzalność, precyzję oraz jakość wycinanych detali przy jednoczesnej wysokiej wydajności i szerokim zakresie stosowania. Nowoczesny i nieustannie rozbudowywany park maszynowy, jakim dysponuje przedsiębiorstwo, umożliwia właściwe dopasowanie sposobu cięcia do wymagań każdego klienta.

Najważniejsze korzyści, jakie niesie ze sobą cięcie blach laserem, to:

  • możliwość wycinania skomplikowanych detali,
  • gładka i czysta powierzchnia blachy,
  • możliwość przygotowania dużych zamówień w krótkim czasie,
  • wygodne, komputerowe sterowanie wycinarką laserową,
  • optymalizacja kosztów oraz oszczędność czasu pracy.

Wycinarki 3D sprawiają, że cięcie blachy nie wymaga jej dodatkowej obróbki, ponieważ krawędzie po przecięciu są idealnie gładkie, co odpowiada najbardziej wyśrubowanym normom i standardom poszczególnych branż. Co więcej, wycinanie praktycznie nie generuje strat i odpadów, co czyni tę formę obróbki ekonomiczną oraz opłacalną.

Cena laserowego cięcia blachy jest uzależniona od wielu czynników i stanowi wypadkową indywidualnych cech każdego zamówienia. Przy wycenie pracownicy toruńskiej firmy biorą pod uwagę przede wszystkim nakład pracy, ilość egzemplarzy do wykonania, a także ich kształt i rozmiar.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!