Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Domy kanadyjskie

Ada Cieślak 2021-04-05 0 komentarzy
Domy kanadyjskie

Powstawanie budynków przeznaczonych do zamieszkania i użytkowania ich jako domów mieszkalnych weszło na nowy poziom z chwilą, kiedy na rynku pojawiły się oferty wykorzystujące trendy z Kanady i krajów Europy Zachodniej, gdzie domy kanadyjskie funkcjonują od lat i cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. Rozwiązanie to przyjęło się również w Polsce. Coraz więcej osób stawia właśnie na taką opcję, odchodząc od tradycyjnego modelu budowania, obejmującego konstrukcje z betonu, dodatkowo niejednokrotnie wzmocnione uzbrojeniem.

Domy szkieletowe nie ustępują w niczym estetyką i jakością wykonania budynkom mieszkalnym murowanym. Posiadają także inne zalety, które warto podkreślić. Ich budowa trwa o wiele krócej, niż powstawanie i utwardzanie tradycyjnej konstrukcji. Wybierając dom w technologii szkieletowej, nie trzeba też czekać do ciepłych, suchych miesięcy, aby rozpocząć budowę. Postawienie ścian i wypełnienie wolnych przestrzeni warstwą izolującą może odbywać się nawet przy minusowych temperaturach, które w żaden sposób nie wpływają na trwałość szkieletu oraz jego inne właściwości. 

Warto również podkreślić kwestię głównego budulca, czyli drewna. To bardziej przyjazny niż tynk czy tworzywo sztuczne materiał, który został odpowiednio zaimpregnowany, więc przetrwa długi czas bez konieczności konserwacji lub wymiany. 

Więcej plusów oraz samą ofertę na domy szkieletowe można znaleźć na stronie drewhouse.eu. Warto zwrócić się do ogłaszającego się tam realizatora w celu otrzymania indywidualnej wyceny projektu domu, który będzie spełniał oczekiwania klienta.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!