Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Gdzie znaleźć warty polecenia skup zdewastowanych nieruchomości?

Liwia Zawadzka 2022-01-11 0 komentarzy
Gdzie znaleźć warty polecenia skup zdewastowanych nieruchomości?

Posiadaczowi zdewastowanej nieruchomości wraz z gruntem trudno jest samodzielnie znaleźć kupca. Problematyczne jest nawet opracowanie treści ogłoszenia sprzedażowego. Zniszczony budynek z pewnością nie jest czynnikiem zachęcającym do zainteresowania się taką ofertą. Konieczne jest uwypuklenie korzyści, na przykład lokalizacji samej działki na odpowiedniej mapie z zaznaczonymi i wiernie odwzorowanymi drogami, czy okolicznymi ośrodkami świadczącymi najbardziej potrzebne usługi. 

Ogłoszenia o sprzedaży zdewastowanych nieruchomości powinny być wystawiane na odpowiednich portalach, najlepiej takich, które są często odwiedzane przez inwestorów, potrafiących dostrzec potencjał danej przestrzeni. Najczęściej są to serwisy płatne, wymagające okresowego odświeżenia i przedłużania ważności publikacji. Do publikacji potrzeba także personalnego konta. W zależności od administratora portalu oraz ustawień niekiedy konieczne jest częste sprawdzanie, czy nie pojawiła się próba kontaktu online ze strony potencjalnego kupca.

Alternatywą, na którą decyduje się spora liczna osób, jest wyszukanie agencji nieruchomości, która prowadzi sprzedaż i skup zdewastowanych nieruchomości i może zdjąć z barków właściciela obowiązek szukania nabywcy. W przypadku gdy właścicielowi zależy na szybkim zbyciu, może on poprosić o wycenę i skorzystać z profesjonalnego doradztwa. To doceniana pomoc zwłaszcza przez osoby, które nie są zaznajomione z wymogami prawnymi sprzedaży nieruchomości.

Ofertę skupu lub sprzedaży zniszczonych budynków przedstawia firma Nieruchomości Anna Arkuszewska. To działający od lat na polskim rynku realizator, starający się odpowiadać w jak największym zakresie na potrzeby współczesnych klientów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!