Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Granitor - do czego jest używany?

Błażej Makowski 2019-08-02 0 komentarzy
Granitor - do czego jest używany?

Różnego rodzaju napoje to coś, co zawsze bardzo dobrze się sprzedaje. W momencie, gdy podawane są w niebanalnej formie, dodatkowo zyskują na popularności. Punkty, w których serwowane są tego rodzaju wyroby, starają się nieustannie poprawiać jakość swoich usług i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów.

Kawa, herbata, soki i lemoniady to nierzadko zbyt mało. Producenci maszyn i urządzeń gastronomicznych proponują coraz więcej. Przykładem może być profesjonalny granitor, z którego pomocą można stworzyć fantastyczne, zimne i niebanalne napoje. 

W poszukiwaniu takowych można skierować swoje kroki do sklepu internetowego, kryjącego się pod adresem sweetworld.pl. Działanie granitora można poznać przy okazji wizyty na tej właśnie witrynie. Hurtownia proponuje trzy różne modele, dające rozmaite możliwości. Każdy z nich różni się nieco parametrami. Ich ceny wahają się pomiędzy sześcioma a dziewięcioma tysiącami złotych. Jest to zatem dość wysoka kwota, jednak przy rozsądnym zarządzaniu jej możliwościami, suma powinna bardzo szybko zwrócić się właścicielom.

Zaglądając na witrynę sklepu, odnaleźć można różne zakładki, pozwalające na łatwe i sprawne poruszanie się po całym dostępnym asortymencie. W jednej z nich zamieszczono zdjęcia i opisy dostępnych granitorów. Ich dokładne nazwy to:

  • Granitor Skyline 3 Nero Express,
  • Granitor Skyline 2 Nero Express,
  • Granitor 2-komorowy Jogurt + Kawa.

Ich głównym zastosowaniem jest produkcja mrożonych, gazowanych napojów, które mogą mieć bardzo różne smaki, w zależności od tego, jaki syrop zostanie do nich dodany (w hurtowni pojawiają się, między innymi, syropy o smaku coli, cytryny, czerwonej maliny, czy też oranżady).

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!