Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Hale garażowe na sprzęt rolniczy

Agata Mazur 2020-07-31 0 komentarzy
Hale garażowe na sprzęt rolniczy

Wielu rolników, szczególnie tych posiadających rozbudowaną flotę pojazdów, wykorzystuje do jej przechowywania istniejące zabudowania gospodarcze. Jest to jednak rozwiązanie mało satysfakcjonujące, gdyż z reguły sam kombajn czy traktor zajmują całe pomieszczenie. Oprzyrządowanie i akcesoria do takich maszyn również potrzebują ochrony przed deszczem czy mrozem, dlatego i one powinny znaleźć się pod dachem.

Budowa hangaru bywa ograniczana przede wszystkim przez finanse, ale i niekiedy przez brak miejsca na tak potężny budynek. Rozwiązaniem problemu są hale magazynowo-garażowe wykonane ze stalowej konstrukcji pokrytej zbrojoną plandeką. Obiekt taki, produkowany przez firmę Hale na Bale, nie tylko powstaje w stosunkowo krótkim czasie, ale i jest zawsze idealnie dopasowany do potrzeb klienta.

Hale garażowe mogą mieć postać otwartą obustronnie bądź zamkniętą z jednej strony ścianą, a z drugiej bramą wjazdową (rolowaną bądź rozsuwaną). Konstrukcja łukowa nie wymaga podpór ograniczających miejsce do przechowywania, jest też bezpieczniejsza w przypadku opadów śniegu, gdyż nie zalega na niej gruba pokrywa śnieżna czy lodowa. Duży atut stanowi również niska waga budowli –  dzięki temu łatwiejsze jest przymocowanie hali za pomocą kotew do gruntu, przenoszenie jej także nie przysparza kłopotów. Półkolisty kształt pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca – na środku, gdzie konstrukcja ma aż 7 metrów wysokości, zmieszczą się maszyny, zaś boki sprawdzą się jako przechowalnia osprzętu.

Dla klientów bardzo ważna jest jeszcze możliwość rozbudowy hali na długość. Dzięki formie modułowej dołożenie kolejnego segmentu nie wymaga specjalnych przygotowań i może być wykonane w krótkim czasie, pozwala też na powiększenie powierzchni magazynowej bez konieczności inwestowania w nowy budynek.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!