Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Kto na terenie Poznania zajmuje się deratyzacją biur?

Piotr Majewski 2022-05-28 0 komentarzy
Kto na terenie Poznania zajmuje się deratyzacją biur?

Gryzonie są zmorą nie tylko dla właścicieli budynków mieszkalnych, ale również zarządców zakładów przemysłowych, magazynów oraz biur. Z pewnością żaden przedsiębiorca nie chce, aby jego firma była kojarzona z plagą mysz czy też szczurów, które zostaną dostrzeżone przez kontrahentów lub klientów odwiedzających firmową siedzibę. W takich sytuacjach należy działać od razu, gdy tylko istnieje prawdopodobieństwo, że w użytkowanym pomieszczeniu zamieszkał jakiś gryzoń.

W Poznaniu deratyzacją biur zajmuje się firma KLINAP, która dysponuje specjalistycznym sprzętem oraz zatrudnia doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników. Marka wykorzystuje sprawdzone i zarazem bardzo skuteczne metody dopasowane do rodzaju gryzoni czy skali problemu. Ponadto pracownicy przeprowadzają również usługę odkażania pomieszczeń biurowych, pozbywając się wszystkich niebezpiecznych wirusów, z zastosowaniem dezynfekcji elektrostatycznej (bez szkodliwych chemikaliów).

Warto również wspomnieć, że poznańskie przedsiębiorstwo proponuje dodatkową usługę dezynsekcji, polegającą na pozbyciu się owadów oraz ich larw. Mowa głównie o takich szkodnikach jak muchy, mrówki, pluskwy oraz karaluchy, w przypadku których samodzielnie działanie zwykle nie przynosi zamierzonych efektów. Tutaj wymagana jest wręcz pomoc profesjonalnej ekipy. Na prowadzonej stronie można zapoznać się ze szczegółowym zakresem realizowanych usług wraz z obowiązującym cennikiem. Dodatkowo firma zamieściła liczne zdjęcia, m.in. wykorzystywanego sprzętu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!