Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Leasing samochodowy

Cyprian Kołodziej 2019-06-16 0 komentarzy
Leasing samochodowy

Najczęściej spotykanymi samochodami na polskich drogach są auta firmowe. Praktycznie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że jest to nie tylko doskonałe narzędzie do pracy, ale przede wszystkim jest to darmowe miejsce na reklamę, która funkcjonuje przecież 24 godziny na dobę. Nie trzeba przy tym wydawać wielu milionów złotych, żeby zarządzać flotą składającą się przynajmniej z kilkunastu samochodów. Wszystko dzięki narzędziom finansowym, dzięki którym możliwe są zakupy dealerskie. 

Na liście najbardziej lubianych i najczęściej wybieranych form finansowania samochodów jest leasing samochodowy, który występuje w wielu odmianach. Leasing w najczystszej postaci polega na kredytowanym zakupie pojazdu, z ustaloną kwotą wykupu na koniec trwania umowy. Zazwyczaj jest to kwota, która odpowiada wartości samochodu po okresie umowy. Różne korporacje i różni producenci urozmaicają tę formę leasingu, dodając coś od siebie. Leasing Toyota w Poznaniu, oprócz atrakcyjnych rat, oferuje także możliwość włączenia do comiesięcznych opłat serwisowania samochodu. W ten sposób klient, dopłacając określoną kwotę, nie musi się martwić kosztami, jakie wynikną z dalszej eksploatacji pojazdu. Bez względu na to, jakie elementy zostaną wymieniona i naprawione w samochodzie, klient nie poniesie za to dodatkowych kosztów. 

Tego rodzaju ofert klienci mogą szukać między innymi w salonie Toyota Ukleja, który proponuje pełną gamę samochodów japońskiego producenta. Klienci indywidualni również znajdą tam wiele ofert finansowania dostosowanych do ich możliwości. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!