Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Maszyny rolnicze i części zamienne - poznaj ofertę firmy JASKOT

Ewelina Chmielewska 2023-08-23 0 komentarzy
Maszyny rolnicze i części zamienne - poznaj ofertę firmy JASKOT

Historia i przedmiot działalności firmy

Przedsiębiorstwo powstało w  1995 roku. Jego centrala mieści się w miejscowości Siekierczyn (powiat lubański). Podmiot dysponuje sklepami stacjonarnymi zlokalizowanymi na terenie Dolnego Śląska. Jednostka specjalizuje się w technicznej obsłudze i zaopatrzeniu sektora rolnego, leśnego i komunalnego.

W ofercie handlowej znajduje się nowoczesny sprzęt zmechanizowany wielu renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Oprócz tego  firma JASKOT jest dostawcą materiałów eksploatacyjnych, osprzętu, narzędzi, odzieży roboczej, zbiorników stacjonarnych i mobilnych na paliwo.

W trakcie swojej działalności gospodarczej  przedsiębiorstwo było wielokrotnie nagradzane w konkursach branżowych o charakterze regionalnym i ogólnokrajowym.

Oferta handlowa maszyn i ich właściwości

W atrakcyjnych cenach firma sprzedaje m.in.:

  • ciągniki rolnicze zróżnicowane pod względem rozstawów osi, typu kabiny, mocy silnika, rodzajów przekładni,
  • kombajny zbożowe dla średnich i dużych gospodarstw,
  • sprzęt uprawowy w postaci pługów obrotowych, agregatów podorywkowych, glebogryzarek, bron talerzowych, wałów przegubowych i głęboszy,
  • kosiarki dyskowe o stabilnej konstrukcji, które umożliwiają pracę na podmokłych terenach,
  • urządzenia do nawożenia i ochrony: opryskiwacze z dużymi zbiornikami, rozrzutniki obornika, rozsiewacze nasion pylistych,
  • sadzarki, kopaczki i kombajny do ziemniaków z hydraulicznym sterowaniem.

Podzespoły zamienne

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się oryginalne części do maszyn rolniczych ze standardem PROMODIS. Klienci mogą także zamówić wysokiej jakości zamienniki do sprzętu takich producentów jak: Samasz, Maschio Gaspardo, Merlo, Wielton Agro, Sipma i wielu innych.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!