Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

pomoc drogowa bytom

Maks Sikora 2020-08-15 0 komentarzy
pomoc drogowa bytom

Stłuczka lub inne niespodziewane wydarzenia na drodze bywają stresujące. Mogą one przytrafić się każdemu niezależnie od doświadczenia czy pojazdu, jakim dysponuje dana osoba. W takich sytuacjach część z nich decyduje się na kontakt z pomocą drogową, czyli firmami świadczącymi fachowe i całodobowe wsparcie. Najczęściej są one kojarzone z transportowaniem uszkodzonego auta na lawecie, czyli specjalistycznym pojeździe wyposażonym w stabilną rampę oraz szereg niezawodnych zabezpieczeń chroniących przewożony ładunek przed wypadnięciem lub uszkodzeniami.

Profesjonalna pomoc drogowa w Bytomiu nie musi być droga, czego dowodem jest oferta znajdująca się na stronie slask-laweta.pl. Jest to adres internetowy cenionego przedsiębiorstwa, które istnieje na rynku od dłuższego czasu. Zatrudnia wyłącznie sprawdzonych i wykwalifikowanych pracowników mogących usunąć część usterek na miejscu zdarzenia, dzięki czemu nie będzie konieczne transportowanie samochodu do pobliskiego warsztatu. Specjaliści zajmują się autami najróżniejszych marek niezależnie od stopnia ich zniszczenia. Dysponują także numerami kontaktowymi do zaufanych warsztatów o różnych specjalizacjach.

Do zalet współpracy z tą firmą zalicza się szybkość działania, co oznacza, że pracownicy dojeżdżają na miejsce zdarzenia w możliwie jak najkrótszym czasie. Zabezpieczają oraz usuwają z drogi niesprawne pojazdy, a na dodatek dysponują nowoczesnym sprzętem. Posiadają także lawety wyposażone w:

  • oświetlenie ostrzegawcze i robocze,
  • wciągarkę oraz wyciągarkę, które sprawdzają się także w przypadku dużych pojazdów,
  • tylne zawieszenie o regulowanym poziomie,
  • solidne pasy.

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!