Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Salon Renault

Liwia Zawadzka 2019-08-27 0 komentarzy
Salon Renault

Kierowcy mają najczęściej do wybory dwa sposoby za zakup wymarzonego auta. Sprowadzanie używanego samochodu z zagranicy lub nabycie pojazdu w salonie sprzedaży. Pierwsze rozwiązanie jest dosyć ryzykowne, bo tak naprawdę nie wiadomo do końca, jaki jest stan techniczny auta. Może mieć on jakąś ukrytą wadę techniczną, która dopiero po pewnym czasie wyjdzie ona na jaw. Szybko może się okazać, że zaoszczędzone pieniądze trzeba będzie wydać na kosztowną naprawę. 

W przypadku zakupu auta w salonie nie ma takiego ryzyka, ponieważ nowe auta są w pełni sprawne i dodatkowo objęte są gwarancją.  Kierowcy mogą odwiedzić salon Renault i tam znaleźć dla siebie wymarzone auto.  Pomocna w znalezieniu autoryzowanego punktu sprzedaży jest strona salony-aut.pl, gdzie znajdują się adresy dealerów Renault.

Korzyści z zakupu nowego auta w salonie jest wiele, w tym m.in.

  • opieka gwarancyjna,
  • mniejsze spalenie samochodu,
  • mniejsza emisja szkodliwych substancji do atmosfery,
  • możliwość zakupu na raty lub w formie leasingu,
  • możliwość zakupu samochodu na firmę i "wrzucenia" rat leasingowych w koszty,
  • większy komfort i radość z jazdy,
  • mniejsze ryzyko transakcji niż w przypadku sprowadzanych samochodów używanych.

Salon Renault zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy pomagają w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Współczesne auta to bardzo zaawansowane technicznie pojazdy i bez fachowej pomocy trudno zdecydować się na wybranie konkretnego modelu. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto wybrać się również na bezpłatną jazdę próbną.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!