Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Szlifierka do ścian - czy warto kupić?

Karol Jankowski 2022-01-10 0 komentarzy
Szlifierka do ścian - czy warto kupić?

Przedsiębiorca prowadzący własną firmę budowlaną czy remontową powinien inwestować w nowoczesne sprzęty, dzięki którym znacznie poprawi się komfort oraz efektywność zatrudnianych osób. Wiele urządzeń jest dosyć droga, ale tego typu zakup szybko się zwraca, ponieważ w krótszym czasie można wykonać o wiele większy zakres zleconych prac, a do tego nie są wymagane dodatkowe poprawki jak to ma miejsce przy tradycyjnych ręcznych metodach wykończeniowych.

W internetowym sklepie budowlanym dostępnym pod adresem planeta-budowlana.pl można znaleźć spory wybór niezawodnych sprzętów o sporym zastosowaniu w branży. Dużym zainteresowaniem cieszy się na przykład szlifierka do ścian i sufitów, która zastępuje pracę nawet kilku osób. Odpowiednie przygotowanie powierzchni odgrywa kluczową rolę w późniejszej trwałości położonego gruntu, farby czy innych materiałów wykończeniowych. W asortymencie sklepu można nabyć szlifierki do gładzi tzw. żyrafy, które zostały wyposażone w specjalne wysięgniki, które są wygodne w użyciu i równocześnie nie wymagają użycia drabiny czy rusztowania. Proponowane szlifierki można zastosować zarówno w niewielkich wnętrzach, jak i dużych pomieszczeniach. Sprzedawca proponuje urządzenia, takich znanych producentów jak m.in.:

  • FLEX,
  • Mirka,
  • Wooster,
  • Starmix,
  • Wall-Top.

Niektóre modele szlifierek do gładzi są dostępne w zestawie wraz z nowoczesnym odkurzaczem przemysłowym wyposażonym w funkcję samoczyszczącego filtra. Co więcej, właściciel sklepu budowlanego prowadzi punkt serwisowy sprzedawanych urządzeń oraz sprzedaje części zamienne do sprzętów najpopularniejszych marek. Klientami są przede wszystkim właściciele małych i dużych firm budowlanych oraz remontowo-wykończeniowych.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!