Dzięki kresowy.pl wschód popularności Twojej firmy nadejdzie wcześniej!

Zaniżone odszkodowanie - co można z tym zrobić?

Maks Sikora 2023-04-03 0 komentarzy
Zaniżone odszkodowanie - co można z tym zrobić?

Każdy ubezpieczony ma nadzieję, że kiedy dojdzie do wystąpienia jakiejś szkody, przyznane mu odszkodowanie będzie na tyle wysokie, że uda mu się ją pokryć, a nawet jeszcze zostaną mu jakieś środki. Rzeczywistość jednak szybko to weryfikuje- okazuje się, żezaniżone odszkodowanie to powszechne zjawisko, a największym problemem jest sytuacja, w której wypłacone środki nie wystarczają na pokrycie szkody.

Warto wiedzieć, że w przypadku szkód komunikacyjnych można prosto rozwiązać taką niekorzystną sytuację, istnieje bowiem możliwość jej legalnego odsprzedania firmie odszkodowawczej. Rozwiązanie to cieszy się coraz większą popularnością. Osoby niezadowolone z wysokości uzyskanego odszkodowania mogą po prostu wejść na stronę skupszkod.eu i zlecić bezpłatną analizę swojego przypadku. Gdy specjaliści firmy uznają, że czy wypłacone odszkodowanie jest faktycznie za niskie, zaproponują odkupienie szkody i dopłatę do niego. Dla obu stron jest to korzystne rozwiązanie, a dodatkowo dla klienta kończy to sprawę - może otrzymać należne mu, spore środki i zapomnieć o całym przykrym wydarzeniu.

Co bardzo istotne, z usług tych można skorzystać nie tylko niezwłocznie po wystąpieniu szkody czy otrzymania odszkodowania, ale nawet jeszcze przez 3 lata od tych wydarzeń. Warto o tym wiedzieć i korzystać z tej opcji.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!